Oleje samochodowe | Smary | Hurtownia olejów w Warszawie | Zadzwoń do nas: 022 758 85 40 lub wyślij e-mail: biuro@jarooil.pl
Oleje samochodowe i motocyklowe oraz dodatki eksploatacyjne
Produkty marki Carlube
Carlube to największy w Wielkiej Brytanii niezależny producent wszelkiego rodzaju olejów i smarów dla przemysłu motoryzacyjnego.
Produkowane przez Carlube oleje posiadają najwyższe specyfikacje i spełniają wymogi APi i ACEA. Najwyższej jakości baza olejowa i zaawansowane technologicznie dodatki uszlachetniające zapewniają wydłużenie eksploatacji silnika i pozwalają na zwiększenie wydajności i efektywności pojazdu. Produkty Carlube są rekomendowane przez Morgan, TVR i Lotus.
Hurtownia olejów
Nasze serwisy samochodowe
Przydatne informacje
Carlube Triple R 0W40 Synthetic
W pełni syntetyczny olej silnikowy opracowany aby sprostać najwyższym wymaganiom nowoczesnych silników. Specjalne syntetyczne składniki przylegając do elementów silnika redukują tarcie. Zapewnia ekonomiczne zużycie paliwa i redukuje emisję spalin. DOskonała lepkość zarówno przy zimnym starcie jak i wysokotemperaturowej pracy silnika. Opracowany do zastosowań w silnikach super i turbodoładowanych. Do zastosowań w silnikach: Rover, BMW, Saab, Ford, Mercedes, Jaguar, VW, Fiat, Opel.
Carlube Triple R 10W40 Semi Synthetic
Półsyntetyczny olej silnikowy posiadający wysoką stabilność dzięki zawartości bazy syntetycznej. Odporny na zużycie mechaniczne, zapewnia szczególną czystość silnika i ochronę przed powstawaniem czarnego osadu. Do zastosowań w silnikach: Rover, BMW, Saab, Ford, Mercedes, Jaguar, VW, Fiat, Opel.
Carlube Triple R 10W40 Diesel Semi Synthetic
Olej półsyntetyczny do silników Diesla stanowi starannie dobraną kompozycję składników mineralnych i baz syntetycznych oraz dodatków uszlachetniających, opracowanych wg. najnowszych osiągnięć technologicznych. Olej jest stworzony dla zapewnienia najwyższej ochrony wysokoobrotowym silnikom Diesel'a, pracującym w warunkach start/stop, długiej szybkiej jazdy oraz tych pracujących w trudnych warunkach.
Carlube Triple R 15W50 Motor Sport Fully Synthetic
W pełni syntetyczny olej silnikowy przeznaczony dla kierowców, którzy oczekują najwyższychosiągów przy maksymalnej ochronie silnika. Doskonały w bardzo wymagających warunkach drogowych. Oferuje najwyższy stopień ochrony dla wyczynowych i sportowych silników. Opracowany przy współudziale firmy produkującej samochodu Lotus Motorsport.
Carlube Gold Excel 15W40
Wielosezonowy mineralny olej silnikowy przeznaczony do wszystkich typów silników czterosuwowych, włączając w to silniki wyposażone w turbodoładowanie, wielozaworowe, z zapłonem samoczynnym i układem wtryskowym.
Carlube Gold Turbo Diesel15W40
To wielosezonowy mineralny olej silnikowy przeznaczony do wszystkich typów silników Diesel'a małych, średnich i dużych pojazdów, również tych wyposażonych w turbodoładowanie.
Carlube Prolite Gas 15W40
Wielosezonowy mineralny olej silnikowy, idealnie spełniający wymagania i gwarantujący pełną ochronę silników samochodów osobowych i dostawczych zasilanych paliwem gazowym LPG.
Carlube SHPD 20W50
Najwyższej jakości wielostopniowy olej silnikowy stworzony aby sprostać najwyższym wymaganiom stawianym olejom silnikowym przez warunki pracy nowoczesnych silników wysokoprężnych. Olej zapewnia ochronę przed długotwałym tarciem w wysokoobrotowych silnikach i może być stosowany do przedłużonej eksploatacji, jeżeli taką zakłada producent pojazdu. Odpowiedni zarówno do silników turbodoładowanych, jak i z samoczynnym zapłonem, zwłaszcza tych pracujących w szczególnie trudnych warunkach.
Carlube Hypoid EP 80W90
Samochodowy olej przekładniowy do stosowania w wysoko obciążonych przekładniach. Stanowi mieszankę rafinowanej bazy olejowej oraz szczególnie odpornych na ciśnienie dodatków siarkowo-fosforowych. Rekomendowany dla samochodów komercyjnych i osobowych, dla konstrukcyjnego sprzętu transmisujnego, skośnych przekładni ślimakowych i osi hypoidalnych.
Wybrane pozycje z cennika olejów Carlube (cena netto za opakowanie 1l)

Nazwa produktuLepkośćCena netto
Semi Synthetic5W/3013,49 zł
Fully Synthetic5W/4014,73 zł
Semi Synthetic10W/4012,71 zł
Semi Synthetic Diesel10W/4012,71 zł
Semi Synthetic Diesel15W/4012,25 zł
Hypoid EP80W13,92 zł
Hypoid EP9015,31 zł

Motul | Oleje Carlube | Serwis samochodowy Jerozolimskie | Oleje samochodowe
© 2004 - 2010 Jaro Oil S.C. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: projektowanie stron internetowych